KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14623207

nr 1462 3207

Johan Petterson

(f. 1957), Sverige

Häst. Signerad, blandteknik. Bladets mått: 19x19, yttermått inklusive ram: 22x22 cm

Johan Petterson, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 april 2022
kl 19:16:41

20/4 19:31:13 1      Vinnande bud
25/4 17:21:00 1      justering av budtak

Johan Petterson

Läs mer om Johan Petterson